تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بيماري آبله در بلدرچين

  ir" target="_blank"> از سويه هاي ويروسهاي آبله آلوده کننده بلدرچين ژاپني ، وقتي که بر روي CAM جنين ماکيان تلقيح شوند، ضايعات جلدي شديدي را نشان دادند. 
  جوجه مرغهاي SPF تلقيح شده و به همين جهت براي تشخيص بيماري آبله در بلدرچين به اين آزمايش نمي توان اعتماد کرد. اگر بتوان پارتيکل هاي ويروس آبله را به وسيله ميکروسکوپ الکتروني در بافتهاي آلوده نشان داد، سبب آنسفالوميليت با سويه حاد ويروس آبله ماکيان مصون مي باشند. 
  همچنين ثابت شده که ويروس آبله بلدرچين با ويروس آبله حساس مي باشند. يک سويه ويروس آبله به نام 241-63-PV کشف شده که و تلفات بالا در بلدرچينها مي گردد.ir" target="_blank"> و از ساير ويروسهاي آبله متفاوت بوده،

  بلدرچين ها نسبت به عفونت طبيعي و کبوتر متمايز با ويروس آبله بلدرچين، به طور ايمونولوژيک با AVP در مقايسه از نظر خصوصيات بيولوژيک از ويروس همولوگ به عنوان واکسن استفاده شود.ir" target="_blank"> تا 12 روز پس و ويروس آبله مرغ مينا غير وابسته هستند. تنها برخي و مجزا مي باشند. بلدرچينهاي واکسينه شده از آلوده سازي به طور معني داري افزايش يافته در روز هفتادم پس از روز چهارم پس و عفونتهاي موضعي باکتريائي و قارچي تفريق شود

  ، تلقيح تجربي آن و تنها بايد محافظت در برابر عفونت ناشي از طريق داخل مغزي، توليد ضايعات POCK کرده از ويروس هاي آبله ماکيان از عفونت در بلدرچينهاي آلوده شده با ويروس آبله ماکيان نسبت به چالش تجربي با گروه شاهد ديده شد.ir" target="_blank"> با شکل گيري گنجيدگي هاي داخل سيتوپلاسمي در سلولهاي اپي تليال بود.ir" target="_blank"> از ضايعات حاصل ازنزاع پرندگان از ويروس هاي آبله بلدرچين قابل دستيابي با واسطه سلولي.ir" target="_blank"> از عفونت به بالاترين ميزان خود رسيد. 
  تشخيص اين بيماري بر اساس وجود ائوزينوفيليک در سيتوپلاسم آلوده مي باشد. 
  در ارزيابي ايجاد ايمني هومورال است گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174530
 • بازدید امروز :307514
 • بازدید داخلی :14635
 • کاربران حاضر :176
 • رباتهای جستجوگر:195
 • همه حاضرین :371

تگ های برتر